Na přání: Vzduch

Ikuťáckej lay pro Jméno :D

3. března 2011 v 17:44 | "Já jsem tady Vzduch!"
Dlouho bylo ticho po pěšině, co? Ale jelikož mě před nedávnem kontaktovala osoba, které jsem mimochodem pomohla pojmenovat její dvě alter-ega, a chtěla po mně nějaký lay (s Ikutem, mmmmm...:D), neodolala jsem...
...je dělaný pro rozlišení větší než má můj monitor, takže ten jeho citát vpravo nevidím :_(, ale jsem spokojená. Líbí se mi.Takové minimalistické...něco :D

...a tady ho máte:
Pro:

...dnes se zase loučí

Fan-projects

2. února 2011 v 20:01 | "Já jsem tady Vzduch!"
Tak jsem se konečně dala do layoutů na přání. Tenhle je, přesněji, součástí akce na Layoutsi, o které jste možná dokonce i slyšeli :D Ano, myslím tím Festival grafiky.
Jedno z přání, které jsem se tam rozhodla vyplnit, je přání jedné slečny. Chtěla layout s Tokio Hotel, a ne, nezbláznila jsem se. Jen nevím, rpoč bych to nezkusila když proti skupině nic nemám, že? (pravda-neposlouchám je, ale ani neodsuzuju... prostě existujou a je to! :D)
Musím se přiznat, že mi lay dal docela zabrat. Ani nevím proč, jelikož je vlastně hrozně jednoduchý. Nejspíš to bude tím, že jsem musela do "pozadí za záhlavím" zapracovat to jejich logo či co...teda nemusela, ale chtěla. Ale co mě zabíjelo, bylo nastavování...protože...já trubka jsem to špatně rozřezala, takže mi to pořád nesedělo...:DPro:
...váš...
Vzduch :)
 
 

Reklama