Layouty tmavé/ostatní

Hunter

9. dubna 2011 v 19:23 | Annie-chan

Náhled na blogu

Tenhle lay se mi ale výjimečně líbí, hlavně ten obrázek. Taky je laděn do mé oblíbené barevné kombinace, červeno-černá. Ale vážně ukrutně se mi líbí (dobře, dobře, samochvála smrdí). Nevím, jak se to bude líbit vám, přeci jenom to ani nemá moc bonusů (ale s těma to já vždycky odflákávám)...
Kdo ho bude chtít, může si ho stáhnout (logicky kliknutím na obrázek "Stáhnout"). Nezapomeňte si ale přečíst pravidla.

Keep writting

30. ledna 2011 v 22:41 | Annie-chan
Tenhle lay měl být původně ke mně na blog, nakonec se mi ale nějak znelíbil či co, takže ho dávám sem, trošku upravený.

Náhled na blogu

Ehm... především omluvte týmovou neaktivitu :D... může za to jak vytíženost, tak lenost, přesně jak říkala Taychi...no, na mě si ale brousí zuby olympiády, už jsem přešla matiku, kde jsem byla (tak velkolepý úspěch, jen tak mimochodem) poslední, a v úterý jdu na dějepis... tak doufám že je někdo spolutrpitelolympiádník :D
Ale zpátky k layi. V původní verzi, na můj blog, vypadal trošičku jinak, tedy bylo tam horní menu. Pokud chcete brk na lay... ehm, přesně pro vás.


Kdo ho bude chtít, může si ho stáhnout (logicky kliknutím na obrázek "Stáhnout"). Nezapomeňte si ale přečíst pravidla.

Stáhnout


Foreign

14. prosince 2010 v 20:38 | Annie-chan
Zdravím i já (jakovždy poslední, ale co se dá ode mne čekat). Rozhodla jsem se taky přispět rukou k dílu a přidat slavnostně svůj první layout na blog... tákže... začněme.

Náhled na blogu

Jednalo se o chvilkovou omámenost obrázkem, téma já sama nechápu. Vznikl z toho ale docela pěkný layout s bronzovou a zlatavou hnědou. Mě se popravdě líbí, dala bych si ho i na blog, jelikož jsem si tam ale nedávno strčila nový, je mi trošku blbé hned to měnit.
Při náhledu na blog si kdyžtak trošku počkejte, pokud se vám bude posouvat text přes obrázek, až se načtou všechny části layoutu, bude to v pohodě.

Kdo ho bude chtít, může si ho stáhnout (logicky kliknutím na obrázek "Stáhnout"). Nezapomeňte si ale přečíst pravidla.Music is my life

14. prosince 2010 v 19:37 | Taychi
Ahoj. Už je to dlouho co jsem tento layout dělala. Dělala jsem ho jen tak z nudy, jelikož jsem měla chuť grafičit, ale bohužel nic moc z toho nevzešlo. DOufám, že se najde aspoň někdo komu se to bude líbit :). Je zatím volný, kdyybste ho někdo chtěl, podmínky půjčování jsouZDE.
Pro  případ že ho cchete má tento layout označení 1.(slovy první) ale musíte též uvést že myslíte ten od Taychi :D.

Music is my life
Upozorňuju vás, že jakkákoliv krádež čehokoliv se trestá tím že vám utrhnu hlavu a hodím vám ji do obličeje. Zdroj rádoby vodoznaku je cinis.blog.cz neboť jsem ten design nedělala pro někoho jen tak. Ovšem... uvádějte v credits Duchanta.blog.cz :)
Taychi
 
 

Reklama