layouty tmavé/fantasy,sci-fi,fan-fiction

Keeper's First

8. srpna 2011 v 17:16 | Annie-chan

Náhled na blogu

Annie-chan se po dlouhé době hlásí! Teď jsem měla teda trošku přestávku, ale zase se vracím k pravidelnému přispívání :). Tentokrát sem dávám layout, který jsem měla kdysi na svém blogu, ale teď jsem ho trošku poupravila a dala sem. Snad ho někdo využije :).

Tales

26. února 2011 v 14:05 | Annie-chan
To je hrozný... mám úchylku na tmavé a fantasy layouty, a na to černý pozadí, to dávám skoro všude xD

Náhled na blogu

No ale je to pravda :D. Kdy jsem sem vložila nějaký jiný layout než fantasy nebo anime/manga? No fajn, úplně ten první a pak ten s tím stolem, ale to je tak všechno... a černý pozadí mám taky všude, zase až na ten stůl... hm. Asi bych měla zkusit něco jinýho, když mě ale tohle baví nejvíc :D. Ehm, to je výmluva...
A jinak - tý nový administrace už MÁM PO KRK! Nic nejde vycentrovat, odkaz nejde, vkládání obrázků nejde, to s těma tabulkama je na hovno... a odstavce nejdou! >(

Kdo ho bude chtít, může si ho stáhnout (logicky kliknutím na obrázek "Stáhnout"). Nezapomeňte si ale přečíst pravidla.

Wine, woman and song

7. února 2011 v 18:56 | Annie-chan
Tamtadadá, další z mých paskvilů.

A zase náhled...

Náhled na blogu

Pokud znáte Dragon Age, poznáte i postavu na layoutu. Je to Leliana, bardka, bojující hlavně slukem a šípy. Ano, to co drží, je luk, ale pravděpodobně to nejde moc dobře poznat :D.
Na tomhle layi mi dalo hodně práce nastavení. Než jsem konečně vyhákla to správné písmo... to byla doba. Samotný lay je spíše jednodušší prácička.

Kdo ho bude chtít, může si ho stáhnout (logicky kliknutím na obrázek "Stáhnout"). Nezapomeňte si ale přečíst pravidla. 
 

Reklama