Leden 2011

Keep writting

30. ledna 2011 v 22:41 | Annie-chan |  Layouty tmavé/ostatní
Tenhle lay měl být původně ke mně na blog, nakonec se mi ale nějak znelíbil či co, takže ho dávám sem, trošku upravený.

Náhled na blogu

Ehm... především omluvte týmovou neaktivitu :D... může za to jak vytíženost, tak lenost, přesně jak říkala Taychi...no, na mě si ale brousí zuby olympiády, už jsem přešla matiku, kde jsem byla (tak velkolepý úspěch, jen tak mimochodem) poslední, a v úterý jdu na dějepis... tak doufám že je někdo spolutrpitelolympiádník :D
Ale zpátky k layi. V původní verzi, na můj blog, vypadal trošičku jinak, tedy bylo tam horní menu. Pokud chcete brk na lay... ehm, přesně pro vás.


Kdo ho bude chtít, může si ho stáhnout (logicky kliknutím na obrázek "Stáhnout"). Nezapomeňte si ale přečíst pravidla.

StáhnoutOmluvte náš tým opic...

26. ledna 2011 v 6:44 Oznámení
Už to tak bohužel bude. Naše životy jsou plné nějaké práce a jsme hrozne zaměstnané. V mém případě je to sice nuda, ale pšt ;). Pochopte to, pololetí bude zachvíli u konce a všechny se snažily nahnat  známky popřípadě měli nějaké ty práce apod...
Tímto bych se chtěla omlouvit za celý tým Duchanty. Nevím, kdy to zase zprovozníme, ale pokusíme se co nejdříve. Vyměněným ikonkám vzkazuju, že jakmile bude čas, zase vás budeme pilně navštěvovat ;).

Vaše
Taychi

Taychi hledá

1. ledna 2011 v 14:42 | Taychi |  Taychi
Ahojte. Jak jistě víte(nevíte protože mě ignorujete) dělám grafiku a dělám layouty poněkud jednoduché zatím, neboť u těch složitějších bych si asi nevěděla rady,jak je rozdělit na části. Našel by se snad někdo,kdo by mi byl ochoten s tímto pomoci?
Někdo, kdo se na mě jen tak nevykašle a když mu pošlu nerozřezaný layout, tak ho dokáže dobře rozřezat, aby šel nastavit na blog.cz? jestli ano, tak vás beru všemi deseti.
Stačí kdy mi napíšete na mů Email TenNeji@email.cz s předmětem: KOUSKOVAČ
+vaše přezdívka
+váš web(pokud tedy nějaký máte beru ikdyž nemáte web)
+Něco kde vás krom emailu zastihnu?
+jak dlouho se grafice věnujete?
+Jaké rozlišení obrazovky máte
+Operační systém?
+Jaké programy grafické?
+Jistě jste ochotni to pro mě udělat?

To je asi všechno co bych potřebovala vědět.Jistě pokud máte nějaký web, tak bych se pokusila vás propagovat,nechlubila bych se úžasně nakouskovanou prací, kterou jsem sice dělala já, ale nekouskovala jsem ji.
Tak co najde se někdo takový?
Taychi