ŤUK Ťuk kdo je to? Taychi.

11. prosince 2010 v 23:03 |  Taychi
Nazdar. No co si budeme povídat? Jsem ta druhá adminka duchanty a nikdo mě v tom nezastaví.
Co o mě musíte vědět? Dobře... vymyslela jsem název DUCHANTA, což vlastně znamená že kdybych náhodou jednou odešla z týmu, budu po Vzduch a Annie-chan chtít miliony. Moje přezdívka je odvozena od mé postavy. Bydlím v Brně a proto se někdy nedivte mím patvarům slov :D...Ale češtinu TaQhLe kazit nebudu. A teď něco o mě. 


-Záliby?
Především ráda fotím. Také spím a sním o vztahu mezi dvěma muži. Blogováním se živým už čtyři roky a zatím mě to baví. Také jsem celý den na blog.blog.cz a na blog.cz a nahlašuju blogy porušující podmínky a taky jakkékoliv problémy :D. Ráda s přáteli chodím ven a nebo taky s mým klukem x3. Též koukám na anime a čtu yaoi povídky.A přímo Miluju hádky v kterých vím že mám pravdu...Jo a mimochodem, chodím do školy zatím na základku.

-Úchylky/zlozvyky
Prásknu zde na sebe všechno. Téměř všechno. Slintám nad klukama,koušu si nehty(ale vlastně to tak jen vypadá), směju se všemu,všechno kritizuju, taky si připadám někdy méněcenná, často mývám deprese.
-Povaha
Jsem perverzní,zlá,sobecká,hodná,milující,přáteslá. Požírám malé děti a staré babičky házím ze schodů. Pomlouvám lidi co nesnáším, dokud vám neupadne noha tak vás asi litovat  nebudu.
A jen tak pro zajímavost mi je 12.let(17.1.1998)

Layouty?
Co si budeme nalhávat, ráda dělám grafiku. Zacka Efrona apod. odemně nečekejte. Růžovoučké taky moc nedělám. Zkuste štěstí a možná si vás vyberu. Jako většina adminek nedělám layouty každému, prostě ten co má nabídku takovou aby se mi líbila jde napřed. Nikdy nevíte.

Kde mě najdete?

Facebook: Zde je veeeelká pravděpodonost mě zastihnout. Moje jméno začíná většinou ,,Klára Taychi........" a zrovna teď mám ,,Klára Taychi Čára"...Úpozornuju vás předem, že jen tak někoho si do přátel nedávám, takže bude vhod k tomu připsat zprávu ohledně toho proč mě kontaktujete.

Email: Vedu asi pět emailů ale chodím jen na jeden. TenNeji@email.cz

ICQ: Bacha, často si někoho pletu s Rusákem...587805289

Skype: Vlastně mě všude nějak zastihnete, počítač mám zaplej skoro každej den a stoprocentně mezi 19hod-23hod. Hledejte mne jako taychimono


Osobní blog: http://cinis.blog.cz


To je asi vše :).
Taychi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama