Já jsem tady Vzduch... a bez vzduchu se nedá žít! ;)

11. prosince 2010 v 21:44 | "Já jsem tady Vzduch!" |  Vzduch
Éééh... víte někdo, co do takového profilu vlastně napsat? Ne? Jak to? Tak se o něco musím pokusit sama, no...
Zdravím. Nechávám si říkat Vzduch, jelikož má neviditelnost mezi davem se často zdá až enormní. No vážně! Zkuste si někdy stát v mačkanici u autobusu a s hrůzou sledovat, jak se všichni ti lidé, toužící dojet z bodu A do bodu B pokud možno v sedě, snaží skrz vás projít! Tolik k mé úžasně omylem-asi-originální přezdívce.
Abych pravdu řekla, jsem vlastně tím poblázněným pseudo-mozkem, co si celou tuhle maškarádu s název Duchanta vymyslel. A proč? No protože mě jednodušše baví grafika a na povídkovém blogu přece nemá co dělat... navíc, v týmu je vždycky větší legrace...!!!

Záliby?
No, krom grafiky také ráda čtu. Čtu, čtu a čtu, většinou nějaký úplný voloviny, nebo se prokousávám velice složitou staroangličtinou v Draculovi (jo, anglicky! A netvrďte, že jsem blázen!)
Hodně píšu, většinou pokřivené fantasy, které se stává předvídatelnějším a předvídatelnějším, čím víc nad tím přemýšlím... přemýšlím...hm... přemýšlím taky docela často. O hloupostech. No a taky kreslím, hraju na bicí a keyboard, tančím orientální tance, zpívám ve školním sboru, někdy fotím a hrozně ráda otravuju svýho bratříčka tím, že celý den prosedím u anime, popřípadě dorama. Manga online mě nějak moc nebere, ale mám pár volume zakoupených ve stejném knihkupectví jako onoho Draculu.

Úchylky?
Jsem kyhnofobická, psychicky labilní a trpím depresema. Mezi mé opravdové posedlosti patří jednoznačně dlouhovlasí bishíci, slizáci a záporáci, plánující zničení/ovládnutí celého světa a jiné nesmysly. Miluju zabíjení vlastních postav kvůli naprosto sentimentálním pohnutkám jako láska. Zbožňuju upíry a moc moc moc ráda porovnávám jejich různé formy, ale nijak se netajím znechucením nad třpytícíma se upírama, hlavně pokud jsou ztvárněný divnýma Patizónama...(abyste dobře rozuměli, samotnej Cullenovic "nejmladší" mi zas tak nevadil, dokud jsem ho nezahlídla ve filmu...)

Co se layoutů týká...
...mám ráda různá témata. Opravdu, nejsem vybíravá. Ale nesnesu Miley Cyrus, Zaca Efrona, Jonas Brothers a já nevim co dalšího z disneyovy moderní tvorby. Naopak původní kreslený disneyoský pohádky mi nevadí. Ale disney by měl zůstat kreslenej!
Barevnou kombinaci k určitému tématu u laye na přání nejraději vymýšlím sama, jelikož se to vždycky zvrtne nějak... mimo původní požadavky. Jsem kreativní a ráda experimentuju s nastavením blogu.cz :D Ještě k layoutům na přání... pokud mi nesedne daný blog, layout ode mě nečekejte...
Kdyby to někoho zajímalo, tvořím v Photoshopu CS3 a nejlíp se mi laye dělají pro rozlišení monitoru 1024 x 768...ale to už jen na okraj...mám holt malej monitor.

Kontakt?
mail: tachiko.graphics@seznam.cz
FB mám, nepoužívám. ICQ ani skype nevedu.

A nakonec malý bonus... podobizna :D
upravováno mnou v photoshopu CS 3
Vzduch
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama