A přichází pošuk... Annie-chan

11. prosince 2010 v 23:21 | Annie-chan |  Annie-chan
Ne, nejsem normální. A nikdo mi to nevymluví. A budu se o to klidně i hádat! A jenom tak mimochodem, jsem třetí adminka na tomhle blogu, Annie-chan, která si ale nechává říkat i Aniq (přičemž tahle přezdívka vznikla náhodným uspořádáním magnetů na ledničce) nebo Akumba (což vzniklo při naprosté dezorientaci). Chtete vědat, jaká jsem? Jedním slovem stydlivá-líná-prchavá-tvrdohlavá-melancholická-tvrdohlavá-usměvavá-samotářská-milující-anime-hudbofilní-se-sklony-k-cholerickému-jednání-a-s-talentem-dostat-se-do-trapných-situací.


Co to rádo dělá
Tak tedy, něco o mě, co byste mohli trošku pochopit. Ráda čtu. Převážně fantasy, ale nepohrdnu vážně ničím, možná až na Stmívání a podobné dokonalé románky. Nejradši mám asi Zaklínače, kde je mimochodem i moje nejoblíbenější postava vůbec - bard Marigold. Slyšeli jste ho někdy zpívat (aspoň v té hře)?
No, potom mám ráda i toho Harryho Pottera, Narnii, Pána prstenů a všechno tohle, ale víte, co je u mě vítěz.
Samozřejmě ráda koukám na anime, čtu mangy, hraju na kytaru a na flétnu, poslouchám hudbu, čas od času si zahraju nějaké to RPG nebo strategii na PC, a také jen tak mimochodem píšu a dělám grafiku. He-he-he.

Co to zbožňuje
Mého chlípného barda Marigolda už jsem zmiňovala. Já si ale nemůžu pomoct. Mám ráda ale i míň... zvrácený "chlapečky" - třeba takový Zuko z Avatara, Roy z Full Metal Alchemist nebo Nobu z Nany. A pak taky trpím jistou slabostí pro mágy a čaroděje, elfy a všechno tohleto divný fantastický. Mám ráda Dragon Age, pravou čokoládu, Japonsko, soundtracky, dobré filmy, Nolana, Josepha-Gordona Levitta a další, a další...

Proč je to divné?
Protože tomu jebe. Tak. Když se ale nemá před kým přetvařovat, tak je docela v pohodě. Je to ovšem stydlivé, tiché, docela nespolečenské a nerado se vybavující s ostatními. A obdivuje to ty, co dokážou jen tak někoho na ulici oslovit. A ještě víc to obdvije ty, co dokáže tyhle nahodilé "oslovovatele" chladnokrevně odbýt - protože to já nedokážu.

Jak je na tom s grafikou.
I když už si nějaký ten rok v tom Photoshopu hraju, stále nejsme úplní kamarádi. Ale zase už nejsme úhlavní nepřátelé. Myslím, že bych byla schopná vyrobit layout téměř s čímkoli, pokud bych na to měla náladu. Rozhodně je vždycky jasný úspěch s nějakým fantasy nebo anime námětem, menší pravděpodobnost je už u disney hvězdiček a podobně. Ale říkám, že menší pravděpodobnost! Ne, že to neudělám. Takže pokud byste měli zájem, zkuste štěstí a možná ho mít budete, pokud v tu chvíli nebudu zrovna nějak vyloženě nas*aná.

Kontakty
Ksichtoknihu mám, ale nenavštěvuji jí, takže je poměrně zbytečné jí sem dávat.
O ICQ i Skype platí totéž.
Pokud byste mě tedy chtěli zastihnout, leda tak na mailu A-chan@seznam.cz nebo se zkuste ozvat na můj blog http://useless-fire.blog.cz. Takže tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama